• COLOURLOCK Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skóry STRONG

Zestaw do pielęgnacji skór STRONG

Brak towaru
76.50
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 21
Kurier - Pobranie 25
Dostępność Brak towaru

Zestaw COLOURLOCK do pielęgnacji tapicerki skórzanej.
Zabezpieczają skóry przed takimi czynnikami jak: wycieranie, temperatura, promieniowanie słoneczne. Stosowane regularnie przedłuża żywotność, oraz atrakcyjność, oraz umożliwia usuwanie zabrudzeń i plam z tapiecarki.

W zestawie:

  • Środek czyszczący (200 ml) - Środki czyszczące, Colourlock usuwają zabrudzenia i plamy na skórach gładkich. Nie należy ich stosować do skór otwartych i szorstkich (nubuków, welurów i skór anilinowych itp.) Działanie środka należy sprawdzić zawsze wcześniej w niewidocznym miejscu! Należy nanieść wytworzoną pianę na szczoteczkę . Nie nakładać bezpośrednio na skórę. Poszczególne elementy czyścić pianą ruchem okrężnym od szwu do szwu. Następnie zebrać resztki piany miękką ściereczką . W razie mocnych zabrudzeń czynność powtórzyć. Pozostawić skórę do wyschnięcia. Po czyszczeniu należy użyć środka pielęgnacyjno – konserwującego.
  • Preparat konserwujący (150 ml) - Utrwalacz do skór - Leder Versiegelung jest środkiem ochronnym do skór gładkich, szczególnie narażonych na niszczenie. Środek jest oparty na technologi polimerowej. Tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która chroni farbę i zapobiega jej wycieraniu. Zawsze działanie środka należy najpierw sprawdzić w niewidocznym miejscu! Preparat należy stosować na suchą skórę po zastosowaniu środka czyszczącego. Nanosić kolistymi ruchami za pomocą miękkiej ściereczki. Pozostawić do wyschnięcia. Skuteczna ochrona skóry wynosi około 3 miesiące. Skóry starsze należy dodatkowo zakonserwować po godzinie środkiem pielęgnującym.
  • Delikatną mikrofibre
  • Szczoteczkę do czyszczenia skóry 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy również